“Zahiretë” e Vladimir Myrtezait, një udhëtim i sinqertë mbi artin e personazhet

schedule17:09 - 11 Qershor, 2018

schedule 17:09 - 11 Qershor, 2018

Piktori i njohur Vladimir Myrtezai  ka prezantuar librin e tij më të ri “ Zahiretë”. Në një intervistë për ABC News  ai rrëfen se në këtë udhëtim të pakontrolluar dhe spontan janë personazhe të njohur të artit, përfshirë edhe mikun e tij kryeministrin Edi Rama. /abcnews.al