Xavi me mungesa në ekip

schedule14:37 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 14:37 - 1 Dhjetor, 2021

Seanca stërvitore e mëngjesit të sotëm nga Barcelona ka nisur me disa mungesa në grup.

Xavi nuk ka patur në dispozicion sot Ansu Fatin, Sergio Roberto dhe Braithëaite. Ekipi katalanas është duke u stërvitur para ndeshjes që kanë ndaj Betis por tre lojtarët e mësipërm do të mungojnë.

Gjithashtu mendohet se Ansu Fati nuk do t’ia dalë dot të rikuperohet në kohë për sfidën ndaj Bayern Munich në Champions League./h.ll/abcnews.al