Wanda Nara shkakton “tërmet” në rrjetet sociale, pozon pa të brendshme nën Kullën Eiffel

schedule18:53 - 1 Nëntor, 2022

schedule 18:53 - 1 Nëntor, 2022

Pas një qëndrimi të gjatë në Argjentinë, Wanda Nara u kthyer në Evropë për të parë fëmijët e saj.

Prezantuesja dhe biznesmenja, ka dy martesa me futbollistët Maxi Lopez dhe Mauro Icardi.

Teksa ndodhet në Evropë, ajo fillimisht vizitoi Stambollin ku Icardi po luan me fanellën e Galatas, më pas mori fëmijët e saj dhe vizitoi Londrën e Parisin.

Në Paris, Wanda vendosi të zhvillonte një set fotografik, i cili bëri menjëherë bujë në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Nara është fotografuar nën Kullën Eiffel  pa veshur të brendshme.

Trupi i saj ishte i mbuluar nga një pallto lëkure e shtrenjtë të cilën e la të hapur në fund duke zbuluar një tatuazh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Wanda Nara e cila ka 15.5 milionë ndjekës vetëm në Instagram shkaktoi një tërmet me fotosesionin e saj të ri dhe komentet vërshuan në rrjet./Abcnews.al/