Vodhi portofolin e të moshuarës në Vlorë, shpallet në kërkim 45-vjeçari

schedule12:27 - 25 Maj, 2022

schedule 12:27 - 25 Maj, 2022

Një 45-vjeçar nga Vlora  është shpallur në kërkim pasi ka vjedhur portofolin e një  67-vjeçareje.

Njoftimi i policisë

Specialistët e Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Vlorë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, si dhe shpallën në kërkim shtetasin M. N., 45 vjeç, banues në lagjen “Hajro Çakërri”, Vlorë, për veprën penale “Vjedhja”, pasi ka vjedhur portofolin e shtetases Q. S., 67 vjeçe.

/abcnews.al/