VIDEO/ Zhbllokohet Teuta-Tirana, gabon portieri adoleshent i durrsakëve

schedule17:06 - 2 Mars, 2022

schedule 17:06 - 2 Mars, 2022

Tirana ka kaluar në avantazh pas 17 minutash lojë kundër Teutës dhe në ndihmë u ka ardhur portieri i durrsakëve.

Gjuajtja e Taulant Seferit nuk është kontrolluar nga i riu Dema. SHIKO VIDEON

Atij i iku topi nga duart dhe Tirana kryeson, ndërsa Seferi shkon në kuotën e 13 golave këtë sezon. / abcnews.al