VIDEO/ Vetëm shtatë minuta lojë, City gjen golin e avantazhit

schedule16:10 - 23 Shtator, 2023

schedule 16:10 - 23 Shtator, 2023

Manchester city ka arritur të shënojë golin e avantazhit në përballjen e tyre ndaj Nottingham Forest.

Në minutën e 7’, Walker ka asistuar për Foden dhe djaloshi anglez nuk gabon përpara portës së kundërshtarit./h.ll/abcnews.al

Shikoni golin