VIDEO/ U rikthye me Donaldin, por si reagon Bora Zemani kur e pyesin

schedule14:57 - 18 Maj, 2022

schedule 14:57 - 18 Maj, 2022

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë rikthyer së bashku. Lajmi u konfirmua pasi në rrjet qarkulluan disa pamje, ku dyshja u shfaqën pranë njëri-tjetrit në një party në një lokal nate në Prishtinë.

LEXO EDHE: VIDEO/ Donaldi dhe Bora kapen mat në një tavolinë, aktori i afrohet shumë pranë dhe i ndez cigaren

Mirëpo, Donaldi preferoi të mos flasë lidhur me marrëdhënien e tyre. Ndërkohë të njëjtën gjë ka bërë edhe Bora, e cila ka refuzuar të flasë për kameran e T7.

Për të parë se si ka reguar moderatorja, keni videon më poshtë:

/abcnews.al