VIDEO/ Super Barcelona, zhbllokohet El Clasico

schedule21:36 - 20 Mars, 2022

schedule 21:36 - 20 Mars, 2022

Ka mbërritur goli i parë në El Clasico ku Barcelona ka kaluar në avantazh.

Dembele i pakapshëm në krahun e djathtë, dërgon një super asistim brenda zonës dhe Aubameyang dërgon topin në rrjetë me një goditje me kokë./ h.ll/abcnews.al