VIDEO/ Stërvitja e Bayern nis me spektakël, çfarë klasi nga yjet bavarezë

schedule10:50 - 8 Korrik, 2020

schedule 10:50 - 8 Korrik, 2020

Stërvitja e Bayern Munchen ka nisur me spektakël! Philippe Coutinho, Thiago Alcantara dhe Robert Leëandoëski, e kanë nisur mbarë ditën e tyre, pasi sapo kanë shkelur në fushat e blerta stërvitore, kanë dhuruar magji.

Alcantara dhe Coutinho njihen për aftësitë e tyre teknike të shkëlqyera me topin në këmbë, por dhe Lewandowski nuk mbetet pas. Pasi e mbajnë topin disa herë në ajër, duke dhuruar për disa sekonda spektakël, treshja i bashkohet pjesës tjetër të grupit.

Bayern i ka fituar dy trofe këtë sezon, Bundesligën dhe DFB Pokal, Kupën e Gjermanisë, dhe tashmë lufton vetëm për Champions League, që starton në muajin gusht./abcnews.al