VIDEO/ Rrufeja godet banesën në Dimal, kati i dytë i pabanueshëm, shpëtojnë familjarët

schedule19:23 - 16 Gusht, 2022

schedule 19:23 - 16 Gusht, 2022

Kjo është ajo çfarë ka mbetur nga kati i dytë i një banese në Drenovicë pasi u godit nga rrufeja. Kati i dytë i banesës është thuajse i shkatërruar plotësisht ndërsa njerëz të lënduar për fat të mirë nuk ka pasur.

Incidenti ndodhi në orën 16.46, dhe kur banesa u godit nga rrufeja anëtarët e familjes ndodheshin në katin e parë.

Flakët tashmë janë shuar, por kati i dytë, siç shihet edhe nga pamjet është i pabanueshëm. /abcnews.al/