VIDEO/ Ndodh te Roma, Mancini dëmton rëndë shokun e ekipit

schedule09:39 - 7 Tetor, 2022

schedule 09:39 - 7 Tetor, 2022

Për të mos mjaftuar humbja ndaj Real Betis, Roma ka humbur gjithashtu edhe një lojtar të rëndësishëm për disa javë, atë të Zeki Çelik i cili u dëmtua që në minutën e katërt.

Në një tentativë për të larguar topin, Mancini goditi me shqelm shokun e ekipit të tij në kavilje dhe stafi mjekësor zbarkoi menjëherë në fushë për t’i dhënë ndihmën mjekësore.

“Duhet të jemi optimistë, por në rastin e Çelik ndjesitë nuk janë aspak pozitive. Mjekët i druhen një dëmtimi që mund të kërkojë shumë kohë për rikuperim, por vetëm në ditët e ardshme do të mësojmë më shumë”, u shpreh Mourinho. /h.ll/abcnews.al

Shikoni videon