VIDEO/ Ndodh në Uruguaj, lojtari bie në gropë gjatë ndeshjes

schedule21:30 - 3 Mars, 2023

schedule 21:30 - 3 Mars, 2023

Një episod i çuditshëm ka ndodhur në ndeshjen e një prej kategorive më të ulëta në Uruguaj, kur një nga lojtarët vendas ka rënë në një gropë ngjitur me fushën.

Fatmirësisht, i riu  i ndihmuar dhe nga shokët e skuadrës, ka mbetur i padëmtuar dhe ka vazhduar të luajë sikur të mos kishte ndodhur asgjë. /G.D abcnews.al/