VIDEO/ Momenti mbresëlënës kapet në kamera, shikoni si duket një meteor që bie

schedule12:59 - 3 Dhjetor, 2022

schedule 12:59 - 3 Dhjetor, 2022

Një ngjarje e pazakontë ndodhi në Montana, SHBA. Një meteor ishte duke rënë, kur kamera e makinës arrin të filmoj momentin magjik.

Në video shihet qartë momenti kur meteori bie dhe krijon një pamje mbreslënëse. Videoja ,më pas u postua në internet ku u bë virale.

/abcnews.al