VIDEO/ “Kjo s’është normale”, si Olsi Rama tërbohet nga arbitri në derbi

schedule22:19 - 10 Korrik, 2020

schedule 22:19 - 10 Korrik, 2020

“Kjo nuk është normale, kjo është penallti”, dëgjohet të thotë Olsi Rama, Drejtori i Përgjithshëm i Partizanit, i cili ndodhet në stol në ndeshjen kundër Tiranës.

Rama nervozohet nga vendimi i arbitrit të ndeshjes, pas një ndërhyrje që mori Brian Brown në hyrje të zonës. Edhe pse ishte faull, arbitri mendoi ndryshe dhe kjo nuk i pëlqeu të kuqve. Në fakt nuk kishim të bënim  me penallti, pasi ndërhyrja u bë jashtë zone. /abcnews