VIDEO/ Kapet mat duke dremitur, presidentja e klubit anglez bëhet virale

schedule17:57 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 17:57 - 1 Dhjetor, 2021

Futboll nuk është shumë interesant për femrat dhe këtë e ka vërtetuar edhe presidentja e Norwich, në duelin kundër Newcastle.

Delia Smith është kapur nga kamerat në një moment delikat, teksa po dremiste kur ndeshja kishte edhe pa minuta të përfundonte.

Sigurisht që Delia është bërë virale në rrjetet sociale dhe nuk janë kursyer shakatë për atë që ndodhi me të. / abcnews.al