VIDEO/ Gol nga 25 metra, Tirana përmbys Partizanin në derbi

schedule19:55 - 7 Maj, 2022

schedule 19:55 - 7 Maj, 2022

Gola spektakolarë në derbin e kryeqytetit, mes Partizanit dhe Tiranës në “Elbasan Arena”.

Bardheblutë e kanë nisur mbarë pjesën e dytë të ndeshjes, pasi kanë kaluar në avantazh në minutën e 47’.

Enur Totre realizoi me një goditje nga gati 25 metra, duke shtangut portierin Alban Hoxha të Partizanit.