VIDEO/ “Friend zone” në ABC News: Cënimi i privatësisë online

schedule21:53 - 20 Korrik, 2020

schedule 21:53 - 20 Korrik, 2020

Programi më ri “Friend zone” në ABC News ka startuar nën shoqërinë e Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj.

Një emision rinor, energjik që do t’ ju shoqërojë çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 16:00 deri në orën 17:00.

Të rejat më fundit, diskutimet që lidhen me të rinjtë por jo vetëm nën shoqërinë e të ftuarve specialë, nuk do të mungojnë.

Me energji, buzëqeshje, informacione nga më të ndryshmet, këngë dhe projekte të artistëve shqiptare dhe të huaj.

Të gjitha këto do t’i mësoni në shoqërinë e “Friend zone”.

Tema e sotme ishte fokusuar te cënimi i privatësisë në rrjetet sociale.

Për më tepër ndiqni videon: