VIDEO/ Dortmund dyfishon shifrat, Moukoko kalon në avantazh ekipin e tij

schedule17:13 - 8 Prill, 2023

schedule 17:13 - 8 Prill, 2023

Dortmund ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Union Berlin me rezultatin 2-1.

Në minutën e 79-të, Moukoko u fut bukur brenda zonës dhe me shpejtësinë e tij arriti të shënonte mjaft bukur golin e avantazhit./ h.ll/abcnews.al