VIDEO/ Dorëzohet Kosova, Giakoumakis i jep avantazhin Greqisë

schedule22:18 - 12 Qershor, 2022

schedule 22:18 - 12 Qershor, 2022

Greqia dhe Kosova po zhvillojnë mes tyre ndeshjen e 4-të të Nations League.

Dardanët dorëzohet në minutën e 71-të, ku Giakoumakis do të gjente edhe golin e epërsisë për Grekët.

/f.a/abcnews.al