VIDEO/ Dëshmitarja rrëfen momentin kur vinçi goditi 35-vjeçarin në Korçë

13:10 | 04/01/202013:100

Një 35-vjeçar humbi jetën dje në Korçë, teksa ishte duke punuar në një ndërtesë. Elvis Josifi humbi jetën pasi u këput vinçi dhe i ra në kokë.

Lidhur me ngjarjen e rëndë policia ka arrestuar dy persona, përgjegjësin teknik dhe manovratorin e vinçit. Ndërkohë, Loreta Dardha banore e Korçës është dëshmitare e asaj që ndodhi dje. Ajo rrefen për abcnews. al atë që ka parë.

“Dua të flas për atë moment. Nuk u kanë siguracion në punë. E morën për krahu dhe i merreshin mendtë, deri sa vajti në spital dhe morëm vesh që mbaroi. Punonte për një copë bukë që të mbante familjen e tij”, shprehet ajo./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono