VIDEO/ Dëmtim i frikshëm, Broja merr goditjen e rëndë në fytyrë

schedule17:10 - 13 Mars, 2022

schedule 17:10 - 13 Mars, 2022

Momente paniku për skuadrën e Southampton dhe gjithë shqiptarët, teksa sulmuesi Armando Broja ka marrë një goditje të rëndë në fytyrë gjatë një dyluftimi.

Goditja që 20-vjeçari mori nga portieri ishte me brryl, ndërsa i del gjak nga syri, me stafin mjekësor që i vjen menjëherë në ndihmë.

Në këtë mënyrë Broja detyrohet të lërë fushën e lojës i gjakosur, ndërsa paniku kaplon stafin e skuadrës angleze, në duelin që Southampton zhvilloi me Watfortd, teksa kjo e fundit fitoi me shifrat 2-1.

Shiko Videon

/f.a/abcnews.al