VIDEO/ Cantona: Njoftoj se jam trajneri i ri i Manchester United

schedule20:31 - 25 Nëntor, 2021

schedule 20:31 - 25 Nëntor, 2021

Asi veteran i Man United , i cili shpesh shaka të ndryshme, ka bërë të ditur përmes Instagramit se po merr drejtimin e Man United, raporton abcnews.al.

Teksa të gjithë presin shpalljen e marrëveshjes mes United dhe Ralph Rangnick , Eric Cantona i vuri flakën.

Legjenda e Djajve të Kuq me një video në llogarinë e tij personale në instagram ka bërë të ditur se do të jetë trajneri i ri, duke kërkuar nga njerëzit të qëndrojnë të koordinuar sepse së shpejti do të shpallë emrat e bashkëpunëtorëve të tij në ekipin teknik. /abcnews.al/


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eric Cantona (@ericcantona)