VIDEO/ BMW-ja fluturon në ajër, kamerat kapin momentin e frikshëm

11:21 | 15/02/202011:210

Kamerat e sigurisë kanë kapur një aksident të frikshëm në Britaninë e Madhe. Është momenti kur një BMW fluturon në ajër pasi përplaset me një rreth rrotullim.

Në pamjet filmike do të shikoni se si shoferja e dehur i jep makinës me shpejtësi të madhe dhe më pas përplaset.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk pati viktima si dhe shoferja Marisela Ovalle, 27 vjeç, pësoi disa dëmtime të lehta.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono