VIDEO/ Basha del në rrugët e Tiranës, takon policët dhe u jep kurajo

schedule21:12 - 8 Prill, 2020

schedule 21:12 - 8 Prill, 2020

Kreu i PD, Lulzim Basha ka dalë këtë mbrëmje në terren. Basha është takuar me disa efektivë policie, pranë fakultetit të Historisë dhe Filologjisë në kryeqytet.

Kryedemokrati ka përshëndetur efektivët të cilët janë krye të detyrës, ndërkohë që u ka dhënë atyre kurajo.

Policët janë po ashtu më të rrezikuarit nga lufta me Covid-19, ndërsa Basha këtë mbrëmje ka kërkuar edhe shpërblim për këta të fundit.

/abcnews.al