VIDEO/ Atalanta befason Romën dhe merr kreun e Serie A

schedule20:17 - 18 Shtator, 2022

schedule 20:17 - 18 Shtator, 2022

Skuadra e Atalantas ka fituar ndaj Romës 0-1.

Goli i vetëm u shënua nga Scalvini pas 35 minutave lojë.

Roma me këtë humbje mban vendin e 6’ me 13 pikë, teksa Atalanta ngjitet në vendin e parë me 17 pikë.

5′ 0 – 1 Giorgio Scalvini