VIDEO/ Aksident në Tiranë, përplasen dy makina dhe një autobus

schedule23:49 - 30 Korrik, 2021

schedule 23:49 - 30 Korrik, 2021

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios në kryeqytet.

ABC mëson se në aksident janë përfshirë dy automjete dhe një autobus.  Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të saj si dhe devijimin e trafikut të makinave./Abcnews.al