VIDEO/ Aksident në aksin Elbasan-Cërrik, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

schedule20:44 - 21 Korrik, 2021

schedule 20:44 - 21 Korrik, 2021

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Cërrik në afërsi të fshatit Than.

Fatmirësisht nuk është raportuar për të lënduar.

Por siç shihet nga pamjet, duket se shoferi ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka përfunduar më pas në kanal.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

/abcnews.al/