U tha se është shtatzënë, reagon Armina Mevlani

schedule14:24 - 28 Maj, 2020

schedule 14:24 - 28 Maj, 2020

Blogerja  Armina Mevlani është një ndër vajzat më të njohura të shoëbizz-it shqiptar. Armina komentohet edhe për faktin se është partnerja e Shkëlzen Berishë, djalit të ish-kryeministri Sali Beerisha.

Së fundmi ajo u shfaq në Instagram me barkun pak më të rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që fansat ta pyesin nëse ajo dhe partneri saj, ishin në pritje të një fëmije.

Mirëpo, blogerja i ka hedhur poshtë këto pretendime. “Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë”,  është shprehur Armina për Iconstyle.