U rikthyen pas afro dy dekadash, Ben Affleck flet për herë të parë për Jennifer Lopez

schedule15:23 - 21 Shtator, 2021

schedule 15:23 - 21 Shtator, 2021

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë një ndër çiftet më të komentuar që kur vendosën t’i jepnin një tjetër mundësi njëri-tjetrit pas afro dy dekadash. Ata bënë daljen e parë publike në Festivalin e Filmit në Venezia, ku dukeshin mjaft të lumtur së bashku.

Mirëpo, për herë të parë pas kaq muajsh pas ribashkimit të tyre, aktori ka folur publikisht për partneren.“Unë jam i mahnitur nga ndikimi i Jennifer në botë. Më së shumti, si artist, unë mund të bëj filma që mund të ndikojnë te disa njerëz. Jennifer ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që ndiejnë se i përkasin këtij vendi.

Mbështetëse: Në një intervistë të 19 shtatorit në AdWeek, ylli i Good Will Hunting publikisht foli për të dashurën e tij për herë të parë, ku tha se ishte "në frikë" ndaj saj;  e fotografuar më 10 shtator

Ky është një efekt që pak njerëz kanë pasur gjatë historisë, disa nuk do t’i njoh kurrë ndërsa një [prej tyre] mund ta kem pranë dhe ta admiroj me respekt.”, është shprehur ai. Jennifer nisi të shoqërohej me aktorin vetëm pak kohë pasi i dha fund fejesës me Alex Rodriguez.

Planet e pushimeve: Një burim i tha PEOPLE se pasi që të dyve "kanë muaj pune," çifti "planifikojnë të kalojnë pushimet së bashku", por gjithashtu po përpiqen t'i japin përparësi fëmijëve të tyre;  e fotografuar më 13 shtator

/abcnews.al