Turizëm 2018/ Shqipëria, shumëllojshmëri oferte turistike

schedule17:14 - 19 Maj, 2018

schedule 17:14 - 19 Maj, 2018

Masat e marra në çelje të sezonit turistik veror për pastrimin e territorit për rritjen e cilësisë së shërbimit për llojshmërinë e ofertës turistike, duke nisur nga turizmi detar, malor, kulturor, kulinar etj., janë disa nga temat që do trajtohen në intervistën e javës të Viol Xhafaj me Ministrin e Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi./abcnews.al