Tratativat për Griezmann-Saul, presidenti Cerezo: Në futboll ndodh gjithçka

schedule16:37 - 19 Korrik, 2021

schedule 16:37 - 19 Korrik, 2021

Gjatë ditëve të fundit mediet po flasin shumë mbi një shkëmbim të Griezmann dhe Saul Niguez mes Barcelonës dhe Atletico Madrid, me klubet, që janë në negociata të avancuara për të mbyllur marrëveshjen.

Gjatë orëve të fundit u raportua se kërkesat e Atletico Madrid e kanë steur Barcelonën, për është presidenti i “Los Clnchoneros”, Enrique Cerezo, që lë të kuptohet se vazhdojnë negociatat dhe nuk e mohon mundësinë mbylljes me sukses të këtij operacioni.

“Unë nuk jam në dijeni sesi po shkojnë bisedimet mes klubeve apo lojtarëve. Ne kemi një staf mjaft të aftë, që di të merret me këto çështje dhe ata e kanë në dorë. Gjithsesi, unë mund të them se në botën e futbollit mund të ndodhë gjithçka”, deklaroi Cerezo. /abcnews.al