“Top model Week” ndez motorët sonte në ABC, emisioni që do t’ju gozhdojë para ekranit

schedule10:49 - 25 Qershor, 2022

schedule 10:49 - 25 Qershor, 2022

A jeni gati, për ngjyra, pasarela, stil, modele, fashion dhe peisazhe shumë po shumë të bukura? Atëherë ky është programi që duhet. “Top Model Week”, ndez motorët sonte në ABC.

Formati televiziv që u jep mundësinë vajzave të përjetojnë ëndrrën e tyre, duke filluar rrugëtimin në botën e modës dhe duke promovuar lokacionet turistike dhe historike, në çdo cep të vendit.

Vajzat do të përzgjidhen nga një staf profesional nëpërmjet një sfilate kasti, ku vetëm fituesit do të përjetojnë emocionet e një modeleje profesioniste, duke filluar nga stilimi i veshjeve, make up, pozimi, seti fotografik, etj.

“Top model Week” ndiq ëndrrën.

Çdo të shtunë në orën 21:00 “Top Model Week” në Abc, 24 puntata që do u gozhdojnë para ekranit.

/abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABC News Albania (@abcnewsal)