Tifozët kuptuan se çfarë libri lexon Sadio Mane në avion

schedule16:42 - 28 Mars, 2023

schedule 16:42 - 28 Mars, 2023

Është e pamundur të mos e respektosh këtë lojtar. Thomas Muller ka postuar së fundmi një foto nga një avioni i Bayernit së bashku me Mane.

Tifozët u interesuan për atë që lexonte sulmuesi senegalez, dikush e zmadhoi imazhin dhe rezultoi se gjatë fluturimit Manet po lexonte librin e shenjtë të muslimanëve, Kuranin.

Mane njihet si një musliman praktikues, para fillimit të çdo ndeshjeje ai bën një lutje personale drejtuar Allahut. /G.D abcnews.al/