Tentohet rikthimi i Telushit, Flamurtari synon edhe sulmuesin e Egnatias

schedule10:40 - 13 Qershor, 2022

schedule 10:40 - 13 Qershor, 2022

Flamurtari dëshiron të rikthehet në elitë sezonin e ardhshëm dhe për këtë do të bëjë merkato me emra cilësorë.

Panorama Sport shkruan se në listën e dëshirave të merkatos janë Bruno Telushi dhe Artur Magani, të cilët janë larguar nga Egnatia.

Mesfushori ka qenë kapiten i vlonjatëve dhe vjen pas një operacioni në ligament. Për Flamurtarin ai mund të jetë një lider në Kategorinë e Parë, kurse Magani garanton gola. / abcnews.al