Telenovela Ronaldo merr fund, trajneri Ten Hag e ka komunikuar vendimin

schedule11:40 - 16 Maj, 2022

schedule 11:40 - 16 Maj, 2022

Shumë fjalë për Cristiano Ronaldon dhe të ardhmen e tij te Manchester United. Në Angli kanë qenë të bindur për largimin e tij.

Madje ai ka pasur edhe takime me trajnerin legjendar Sir Alex Ferguson. Së fundmi ka të tjera lajme dhe që e shikojnë Ronaldon në qendër të projektit të Erik Ten Hag.

Sulmuesi pak ditë më parë i thuri elozhe trajnerit të ri të United, që synon ta nisë gjithçka me portugezin në sulm.

Vetë Ten Hag, sipas asaj që raporton “The Sun”, ia ka komunikuar diçka të tillë edhe drejtuesve të klubit dhe vetë lojtarit, i cili joshet nga ideja për të luajtur në Champions League, por duket se sezonin e ardhshëm do ta bëjë pushim. / abcnews.al