Të dashurohesh me një… insekt

schedule22:33 - 30 Janar, 2019

schedule 22:33 - 30 Janar, 2019

Dashuria po shkon përtej çdo limiti. Një i ri ka pranuar se pati rënë në dashuri me një insekt, të cilës i kishte vendosur edhe emër.

Yuma Shinohara është 25 vjeç dhe ka treguar se për herë të parë është dashuruar me një kacabu me emrin Lisa. Ai ka pranuar se pavarësisht se lidhja e tyre ishte platonike gjithsesi ishte i fiksuar të kryente marrëdhënie seksuale me insektin.

Sipas The Mirror, Shinohara shprehet se nuk ka asnjë vajzë në tokë më tërheqëse se Lisa. Ai ka rrëfyer se sëbashku me Lisën e kishin shumë seriozisht lidhjen.Por gjithçka mori një rrjedhë tjetër, kur Lisa vdiq dhe Yuma… e hëngri.

“Kur vdiq e kisha shumë të vështirë, por e dija që kjo ditë do të vinte pasi kacabunjtë nuk jetojnë gjatë. Tani Lisa jeton në zemrën time dhe vazhdon të jetë pjesë e trupit tim”, tha ai.

Për Yuma-n ngrënia e insekteve është diçka normale pasi ai është entomofagist. Prandaj ai këshillon dhe praktikon ngrënien e insekteve si një alternativë për mish. Gjithashtu i riu është i njohur për organizimin e konkurseve për ngrënien e insekteve në Japoni./abcnews.al