Surprizon sërish Dua Lipa, bën ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

schedule15:21 - 17 Korrik, 2020

schedule 15:21 - 17 Korrik, 2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është dalluar gjithmonë për ndryshimet në “look-un” e saj.

Ajo i ka provuar pothuajse të gjitha ngjyrat e flokëve, duke treguar që është si një kameleon i vërtetë.

Para pak ditësh, Dua publikoi një foto të vjetër me flokë brune, krahas së cilës shkruante: “A duhet ta rikthej?”. Ajo kërkoi mendimin e fansave të saj, të cilët ishin për “Po”.

Mesa duket këngëtarja i ka dëgjuar dhe se është bërë sërish brune. Dua ka postuar sot në Instagram disa foto të tjera dhe ka shkruar:  “U riktheva pas kërkesës së shumicës”./abcnews.al

https://www.instagram.com/p/CCtePmXM2FL/