Sot, finalja e FA Cup Chelsea-Liverpool, formacionet e mundshme

schedule08:22 - 14 Maj, 2022

schedule 08:22 - 14 Maj, 2022

Sot në orën 17:45,  në “Wembley” do të luhet finalja e FA Cup mes Chelseas dhe Liverpool.

Të dyja skuadrat do të zbresin sot në “Wembley” për një ndeshje e cila pritet të dhurojë spektakël.

Formacionet e mundshme: