Si të bëhesh i famshëm deri në Rusi? Sardi dhe Arnon rrëfejnë

schedule19:26 - 27 Prill, 2019

schedule 19:26 - 27 Prill, 2019

Sardi dhe Arnon rrëfejnë si te bëhesh i famshëm deri në Rusi, pas publikimit të tyre më të ri i cili i bëri të njohur në Rusi dhe Evropë, ëpr të cilin kanë fituar edhe çmim.

Në një intervistë për gazetaren e “Thumb” ata rrëfejnë se janë  shumë të lumtur me pritjen e publikut

Arnon: “Deri tani kënga ka ecur goxha mirë, jemi të lumtur me mikpritjen nga publiku deri tani gjërat po shkjnë shumë mirë”.

Sardi:Ka qenë një projekt i Arnon, unë isha rastësisht në studio, Arnon merret me të gjitha produksionet e mia. Ia kam besuar.

Sa u përket çmimeve që kanë fituar në Rusi dhe Azi ata shprehen: “E pritëm mirë jemi të lumtur për këtë fakt se nuk ndodh shpesh që këngë shqiptare të dëgjohen në Evropë”. /abcnews.al