Si të bëhesh i famshëm deri në Rusi? Sardi dhe Arnon rrëfejnë

19:26 | 27/04/201919:260

Sardi dhe Arnon rrëfejnë si te bëhesh i famshëm deri në Rusi, pas publikimit të tyre më të ri i cili i bëri të njohur në Rusi dhe Evropë, ëpr të cilin kanë fituar edhe çmim.

Në një intervistë për gazetaren e “Thumb” ata rrëfejnë se janë  shumë të lumtur me pritjen e publikut

Arnon: “Deri tani kënga ka ecur goxha mirë, jemi të lumtur me mikpritjen nga publiku deri tani gjërat po shkjnë shumë mirë”.

Sardi:Ka qenë një projekt i Arnon, unë isha rastësisht në studio, Arnon merret me të gjitha produksionet e mia. Ia kam besuar.

Sa u përket çmimeve që kanë fituar në Rusi dhe Azi ata shprehen: “E pritëm mirë jemi të lumtur për këtë fakt se nuk ndodh shpesh që këngë shqiptare të dëgjohen në Evropë”. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono