Si kujdesen Harry dhe Meghan për fëmijët e tyre, gjesti ndaj Lilybet është më i bukuri që keni parë

schedule07:53 - 4 Tetor, 2022

schedule 07:53 - 4 Tetor, 2022

Princi Harry dhe Meghan Markle janë padyshim prindër krenarë të dy fëmijëve të mrekullueshëm, Archie 3-vjeçar dhe Lilybet 1-vjeçar.

Kur Duka dhe Dukesha e Sussex hapën dyert e rezidencës së tyre në Montecito për një intervistë, ata zbuluan për fansat e tyre më shumë sesa thjesht një paraqitje të shkurtër të jetës së tyre.

Meghan Markle, Princi Harry dhe lodrat e Archie dhe Lilliput

Megan mori me vete gazetaren Allison P. Davis në shkollën e Archie për ta marrë. Megjithatë, kur u kthyen në shtëpi, të gjithë sytë ishin te Lillibet. “Lillibet kur zgjohet është një bebe e vogël pa buzëqeshje. Pra, kur shihni një fëmijë që nuk buzëqesh, është refleksive të bësh gjithçka për ta bërë atë të qeshë.” Meghan pranoi dhe vazhdoi: “Harry fillon të kërcejë, kështu që Lilybet i buzëqesh shumë ëmbël”.

Allison P. Davis zbuloi gjithashtu se pamja në fytyrën e Archie kur ai përballet me mamanë e tij pas disa orësh është befasuese. “Ai është aq i emocionuar që e sheh, ai bërtet me gjithë fuqinë e tij “mami” dhe vrapon në krahët e saj”, vuri në dukje ajo./abcnews.al