Si asnjëherë tjetër, Dafina Zeqiri shfaqet shumë e afërt me vajzat në videoklipin e ri

schedule07:42 - 23 Tetor, 2020

schedule 07:42 - 23 Tetor, 2020

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të përfolura dhe më të komentuara të momentit.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar projektin më të ri të saj, të titulluar ‘Zili-zili’.

Në këtë klip, këngëtarja shfaqet si gjithmonë me një stil të veçantë flokësh dhe mjaft elegante.

Një tjetër fakt që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është se Dafina shfaqet shumë e afërt fizikisht me femrat e klipit.

Ndërkohë, në vetëm një orë, kënga numëron 397,381 klikime. l.k/abcnews.al