Shpejtësi e frikshme në aksin Sauk-TEG, policia ndalon drejtuesin që udhëtonte me 221 km/h

schedule23:11 - 11 Dhjetor, 2019

schedule 23:11 - 11 Dhjetor, 2019

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG. Udhëtonte me një shpejtësi të frikshme që rrezikonte edhe përdoruesit e tjerë të rrugës.

Policia e shtetit ka publikuar pamjet nga kontrolli me radar që ka kryer në rrugën Sauk-TEG, ndërsa u bën apel drejtuesve të automjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit për një destinacion të sigurt.

“Radari dhe polici të shpëtojnë jetën. Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg, Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit, por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës.

Stop shpejtësisë,stop shpejtësisë,stop shpejtësisë. Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një destinacion të sigurt.

Mos shpejto të arrish aksidentin!”, njofton policia e shtetit./abcnews.al

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.🚔🚔🛣🚔🚔Mos shpejto të arrish aksidentin!

Gepostet von Policia e Shtetit am Mittwoch, 11. Dezember 2019