Shkrumbohet një makinë në Vlorë

schedule14:20 - 7 Prill, 2018

schedule 14:20 - 7 Prill, 2018

Një makinë është shkrumbuar në qytetin e Vlorës në lagjen “4 Heronjtë”.
Makina tip “BMW” sapo është ndezur. kur mori flakë, por pronari i saj një 27-vjeçar E.M e ka braktisur atë. Nuk dihen ende shkaqet, por sipas policisë, po hetohet për zjarrvënie të qëllimshme.
Janë gjetur gjurmë të benzinës dhe dyshohet se ajo i është hedhur para se makina të levizej nga drejtuesi./abcnews.al