Shembja e Teatrit Kombëtar, Braimllari: Policia ka shoqëruar ish-deputeten Silva Caka

schedule08:21 - 17 Maj, 2020

schedule 08:21 - 17 Maj, 2020

Aksioni për shembjen e Teatrit Kombëtar ka shkaktuar përplasje mes Policisë dhe mbështetësve. Ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari u shpreh për mediat se ish-deputetja e LSI-së Silva Caka është shoqëruar në Polici.

“Përfundimisht këta janë mostra, shkuam për t’u sqaruar këta vetëm kanë goditur. Kjo është Policia e Edi Ramës”, tha Braimllari.