Dëgjohen shpërthime të tjera në Mitrovicën e Veriut

schedule21:31 - 7 Dhjetor, 2022

schedule 21:31 - 7 Dhjetor, 2022

Një shpërthim po raportohet që sapo ka ndodhur në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut.

Burime të Gazetës Express treguan se shpërthimi u dëgjua në Lagjen e Boshnjakëve.

Gazeta Express ka tentuar të komunikojë me Policinë e Kosovës por të njëjtit nuk kanë kthyer përgjigje.

Kujtojmë se dje në Zubin Potok dhe Mitrovicë të Veriut pati shpërthime të njëpasnjëshme, por pa pasoja në njerëz.

/abcnews.al/