Sarandë, rrëshqet me biçikletë tek rrethrrotullimi, humb jetën 60 vjeçari

schedule12:37 - 7 Nëntor, 2017

schedule 12:37 - 7 Nëntor, 2017

Një 60 vjeçar  humbi jetën në vend, pasi u rrëzua kur po lëvizte me biçikletë.

Ngjarja ndodhi tek rrethrrotullimi i qytetit të Sarandës dhe dyshohet se shkak ishte lagështira në rrugë.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes për sqarimin e plotë të rrethanave.