“Sarah me PM, Donaldin me të tëra”, kush është personazhi që përcaktonte çiftet në “Big Brother”

schedule22:15 - 22 Maj, 2022

schedule 22:15 - 22 Maj, 2022

Personazhi i Dhorit në spektaklin e humorit “Kosherja” ka marrë një mision këtë të dielë. Ai ka vendosur të bashkojë çifte me njëri-tjetrin. Me këtë rast, Dhori ka zbuluar edhe se “Big Brother” që përcaktonte çiftet në shtëpinë e famshme ishte vetë ai.

Dhori ka theksuar se edhe moderatoren Sarah Berisha, ishte ai që e bëri çift.

“Unë hyra në Big Brother dhe e gjeta vetë. Nuk është se ma gjete gjë ti Dhori”, u shpreh Sarah.

Ndërsa, Dhori tha: “E ke gabim. Një sekret shtetëror, Big Brother jam unë. Unë i thosha atyre lidhet filani me filankën, filani me filankën, Donaldi me të tëra”./abcnews.al