Sali Berisha të enjten në ABC News

schedule23:10 - 11 Prill, 2018

schedule 23:10 - 11 Prill, 2018

Të enjten në orën 19:45 minuta, ish-Kryeministri Sali Berisha do të jetë i ftuar në studion e “Mbrëmje ABC Ide”, në televizionin ABC News.

Për gazetaren dhe drejtuesen e emisionit, Mirela Millori, ish-Kryeministri do të flasë për disa prej temave më të nxehta të aktualitetit politik në vend.

/abcnews.al