Saimir Çili për premierën “Nga sytë e një kllouni”

schedule17:45 - 21 Nëntor, 2017

schedule 17:45 - 21 Nëntor, 2017

Bordi artistik i Cirkut Kombëtar ka miratur si premierë përmbyllëse “Nga sytë e një kllouni”. Shfaqja trajton dhunën në familje dhe shoqëri. Drejtori i ri, Saimir Çili, thotë se ne do të vazhdojmë punën normalisht në këto ambjente deri në një urdhër të dytë nga Ministria e Kulturës./abcnews.al

https://youtu.be/GWngIXgxHKE