Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili bëhen bashkë, çfarë po “kurdisin” ikonat e muzikës shqiptare?

schedule13:28 - 3 Dhjetor, 2022

schedule 13:28 - 3 Dhjetor, 2022

Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili janë dy nga legjendat e muzikës shqiptare. Ata kanë punuar në repertorin e tyre këngë, të cilat i kanë rezistuar gjithmonë kohës.

Së fundmi, dyshja duket se janë bërë bashkë sërish. Nuk dihet nëse po përgatisin ndonjë duet apo i ka bashkuar ndonjë emision. Megjithatë, ka qenë Sabriu që ka publikuar një foto, në të cilën shihen të përqafuar.

“Mu gzu zemra qe te takova sot. U rrite me mua, Ikona e zemrave tona”, ka shkruar ai krahas imazhit në Instagram, ku komentet kanë qenë të shumta. Të gjithë fansat mezi po presin të dinë nëse dyshja kanë përgatitur ndonjë projekt muzikor bashkë./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official)